Вкусняшка

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Вкусняшка » О мужчинах » Порадьте вино на подарунок мамі чоловіка


Порадьте вино на подарунок мамі чоловіка

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Через місяць їдемо на знайомство з батьками майбутнього чоловіка, вони живуть у селі, будемо сидіти вдома, тому думаю, що доречно буде презентувати алкоголь до столу. Батьку нехай вибирає напій чоловік, а мамі та його сестрі хочу купити щось я. Напевно краще взяти вино, порадьте щось універсальне, бо я навіть не знаю що з їжі вони приготують

+1

2

О, пам’ятаю знайомство зі своїми майбутніми родичами, в такий день все має бути ідеальним. Мені здається що треба орієнтуватися на власні смаки, бо смаки незнайомих ще тобі людей, ти ніколи не вгадаєш. Зайди до буть якого магазину та спитай у консультанта,що зараз популярно серед жінок

0

3

Я живу не в місті, тому варіант з магазином не найкращій, жінки нашого села полюбляють не вишукані напої. А що ви дарували на знайомство матері чоловіка? Може алкоголь це взагалі не доречний подарунок, та на мене подивляться скосу

0

4

Ви ще користуєтеся порадами консультантів у звичайних магазині? Я ще з дитинства не вірю цим брехливим фразам «вам так йде ця курточка», від продавця на базарі.
Ми з жінкою знайомили батьків пів року тому, також було страшно просто спитати у тещі про її вподобання до алкогольних напоїв, тому просто купив Ігристе біле Miol Prosecco Treviso Brut https://winewine.com.ua/sparkling/miol- … iso-brut/, дуже смачне, особливо якщо ви не знаєте що буде приготовано з їжі, не треба брати інші вина, брют завжди доповнює основні страви, мені здається, навіть до гашулок підійте.
https://i.postimg.cc/CdXW8RVn/6.jpg

0

5

Если хотите купить алкогольные напитки для себя или на подарок, то заходите на сайт магазина dutyfree.net.ua. Здесь широкий ассортимент различных напитков по доступным ценам. Недавно покупал тут пшеничная водка 10л. Смотря на то, что водка продается в большом тетрапаке, то цена этот товар реально хорошая, плюс доставка не подвела, отправили очень оперативно.

0


Вы здесь » Вкусняшка » О мужчинах » Порадьте вино на подарунок мамі чоловіка